Objednávky: +421 917 707 037 | Tech. info: +421 918 736 570 | Ivanská cesta 15, Bratislava | Po - Pia: 10:00 - 19:00, So: 10:00 - 18:00 casca@casca.sk

Navrhnúť optimálne riešenie osvetlenia priestorov si vyžaduje aj vhodné technické zázemie. Správne umiestniť rozvody elektriny s vývodmi na jednotlivé svietidlá je však problém, a to najmä v prípade väčších otvorených priestorov. Tie si často vyžadujú viaceré zdroje svetla tak, aby bola celá plocha osvetlená rovnomerne a zároveň dostačujúco. Rovnako tak to platí aj pri realizácií rozľahlejšieho bodového osvetlenia. Ideálne podklady na inštaláciu elektrických rozvodov, ktorými sa zabezpečí optimálny svetelný výkon v každej časti priestoru, Vám poskytne svetelno-technický výpočet.

V prípade, ak potrebujete pre svoj projekt vytvoriť ideálne svetelné podmienky pomocou umelého osvetlenia, vytvoríme Vám štúdiu, ktorá Vám povie ako na to. Na základe konkrétnych charakteristík daného priestoru a zvolených svietidiel zrealizujeme svetelno-technický výpočet slúžiaci ako podklad pre návrh rozvodov elektriny, ako aj montáž zvoleného osvetlenia. Sme vyškolení a schopní poskytovať tieto výpočty takmer pre všetky technické svietidlá, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke.

Svetelno-technický výpočet je prakticky nevyhnutný pre všetky priestory s väčšou rozlohou, najmä výrobné priestory či rozličné skladovacie haly. V nich je potrebné zabezpečiť, aby bol celý objekt osvetlený optimálne, rovnomerne a na každom m2 bol dosiahnutý dostatočný svetelný výkon.

Na základe svetelno-technického výpočtu budete presne vedieť, kde je potrebné zvolené svietidlá umiestniť a koľko ich budete potrebovať na vytvorenie ideálnych svetelných podmienok. Slúži preto ako podklad nielen na inštalatérske a elektrikárske práce, ale aj na kúpu dostatočného množstva zdrojov svetla.

V prípade záujmu o realizáciu svetelno-technických výpočtov pre Váš priestor alebo poskytnutia ďalších informácií navštívte našu predajňu alebo nás kontaktujte.