Objednávky: +421 917 707 037 | Tech. info: +421 918 736 570 | Ivanská cesta 15, Bratislava | Po - Pia: 10:00 - 19:00, So: 10:00 - 18:00 casca@casca.sk

Naše služby

Použite kontaktný formulár a pošlite nám informácie k cenovej ponuke, ktorú Vám následne vypracujeme.

  Zariaďujete interiér a hľadáte svietidlá, ktoré doň nielen zapadnú, ale priestor aj optimálne osvetlia? Chcete mať pri ich výbere istotu, že budú ladiť s ostatným interiérovým zariadením a zároveň zabezpečia Vašu spokojnosť? Nechajte si u nás vypracovať návrh osvetlenia, s ktorým ju zaručene dosiahnete.

  Návrh osvetlenia na mieru rieši problematiku svietidiel komplexne. Pri jeho tvorbe sa zameriavame jednak na dizajnovú stránku, no sledujeme aj technické parametre. Samozrejme, s dodržaním vopred určeného finančného rozpočtu.

  Pri tvorbe návrhu spolupracujeme s klientom a snažíme sa zistiť vždy čo najviac informácií. Študujeme dispozičné riešenia daného priestoru a to, ako je zariadený. Zaujímajú nás Vaše predstavy, požiadavky či štýl. Práve na základe týchto parametrov Vám pomôžeme pri výbere vhodných svietidiel s ideálnym dizajnom a svetelným výkonom. V prípade, že ste zariaďovanie interiéru prenechali architektovi či interiérovému dizajnérovi, ponúkame im pomocnú ruku práve v riešení osvetlenia priestoru. Všetko s jediným cieľom – dosiahnuť Vašu maximálnu spokojnosť.

  Odborníci zo spoločnosti CASCA Svietidlá veľmi radi pomôžu pri výbere toho správneho systému osvetlenia aj Vám. Nechajte si u nás vypracovať jeho návrh na mieru, s ktorým dokážete zariadiť Váš interiér naozaj dokonale. Výstupom návrhu bude cenová pounka, ktorá sa dá meniť a upravovať. Celé toto poradenstvo ponúka spoločnosť CASCA Svietidlá zdarma.

  Kontaktujte nás v prípade záujmu o návrh osvetlenia. Ponuku Vám vieme vypracovať aj na základe emailu. Stačí nám pôdorys, prípadne vizualizácie od architekta.

  Poradenstvo

  Našim klientom poskytujeme poradenstvo pri výbere svietidiel, svetelných zdrojov a riadenia osvetlenia. V priestoroch našeho showroomu si môžete prísť vyskúšať a porovnať jednotlivé svietidlá a správne sa rozhodnúť.

  Projekty / Návrhy

  Zariaďujete si byt, dom, kanceláriu či obchodný priestor? Navštívte nás s pôdorsom projektu, prípadne nám ho zašlite na casca@casca.sk a my Vám spravíme návrh osvetlenia do celého priestoru.

  Služby architektom

  Ste architekt alebo designové štúdio? Oslovte nás o spoluprácu, radi vám poskytneme katalógy, vzorky a komplexné poradenstvo pri vypracovaní návrhu osvetlenia pre vašich klientov. So spoluprácou nás kontaktujte na 0918 578 723, alebo mailom na roman@casca.sk.

  Svetlotechnické výpočty

  V prípade, že potrebujete pre svoj projekt osvetlenia aj svetelno-technický výpočet, vieme to zrealizovať. Na základe týchto výpočtov viete presne určiť koľko a ktorých svietidiel budete potrebovať v danom priestore, aby ste dosiahli požadovanú hladinu osvetlenia.

  Montáž

  V prípade, že ste sa rozhodli si u nás zakúpiť svietidlá a nemáte zabezpečenú montáž svietidel, sme pripravení Vám zabezpečiť odbornú a profesionálnu montáž svietidiel našimi kvalifikovanými pracovníkmi. Vieme Vám prípadnu montáž naceniť a rozhodnutie zostane na Vás.

  Servis

  Na u nás zakúpené svietidlá poskytujeme záručný a pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov a príslušenstva. V prípade poruchy na svietidle poskytujeme záručný ako aj pozáručný servis. Pre našich klientov sa vždy snažíme urobiť maximum a v prípade nedostupnosti náhradného dielu navrhneme alternatívne riešenie.

  Kamenná predajňa | ESHOP

  Disponujeme veľkým showroomom svietidiel kde je možnosť si prezrieť množstvo nami ponúkaných svietidiel. Najpredávanejšie typy svietidiel máme skladom a teda máte možnosť si ich ihneď zákupiť. Pre potreby ONLINE klientov sme zriadili ESHOP, na ktorom si môžete vybrať svietidlo sami a následne si ho vyzdvihnúť osobne na predajni.