Objednávky: +421 917 707 037 | Tech. info: +421 918 736 570 | Ivanská cesta 15, Bratislava | Po - Pia: 10:00 - 19:00, So: 10:00 - 18:00 casca@casca.sk

Naše služby

Návrh osvetlenia zdarma

Pre našich klientov vieme spraviť návrh svietidiel na mieru a to v spolupráci s Vami, prípadne Vašim architektom. Vypočujeme si Vaše požiadavky, predstavy a pomôžeme Vám s výberom svietidel tak, aby ste boli maximálne spokojný s dizajnom, svetelným výkonom a hlavne cenou. Tento návrh Vám spravíme úplne zadarmo. Výstupom takéhoto návrhu bude cenová ponuka, ktorá sa dá prípadne ešte meniť a upravovať.

Neviete si rady?

Neváhajte a prineste k nám váš pôdorys so zakreslenými vývodmi, prípadne nám ho pošlite na našu mailovú adresu: casca@casca.sk. Na každý vývod vám navrhneme svietidlo a vypracujeme cenovú ponuku s dôrazom na dostatočnú svietivosť. Máte už zariadené a neviete si vybrať štýlovo vhodné svietidlo do vášho priestoru? Pošlite nám fotku, alebo nám ju prineste ukázať a hodiace sa svietidlo pre vás nájdeme.

Poradenstvo

Našim klientom poskytujeme široké poradenstvo pri výbere svietidiel, svetelných zdrojov a riadenia osvetlenia. V priestoroch našeho showroomu si môžete prísť vyskúšať a porovnať jednotlivé svietidlá a správne sa rozhodnúť. Poradíme Vám pri výbere LED svietidiel, vyskúšame si možnosti stmievania a riadenia jednotlivých svietidiel. Vysvetlíme výhody a nevýhody jednotlivých svetelných zdrojov (LED, žiarivka, žiarovka) a poradíme najvhodnejšiu alternatívu pre Vaše potreby.

Projekty / Návrhy

Zariaďujete si byt, dom, kanceláriu či obchodný priestor? Navštívte nás s pôdorsom projektu, prípadne nám ho zašlite na casca@casca.sk a my Vám spravíme návrh osvetlenia do celého priestoru.

Svetlotechnické výpočty

V prípade, že potrebujete pre svoj projekt osvetlenia aj svetelno-technický výpočet, vieme to zrealizovať. Sme vyškolení a schopní tieto výpočty poskytovať na takmer všetky technické svietidlá, ktoré ponúkame. Na základe týchto výpočtov viete presne určiť koľko a ktorých svietidiel budete potrebovať v danom priestore aby ste dosiahli požadovanú hladinu osvetlenia.

Montáž

V prípade, že ste sa rozhodli si u nás zakúpiť svietidlá a nemáte zabezpečenú montáž svietidel, sme pripravení Vám zabezpečiť odbornú a profesionálnu montáž svietidiel našimi kvalifikovanými pracovníkmi. Vieme Vám prípadnu montáž naceniť a rozhodnutie zostane na Vás. V prípade montáže našimi pracovníkmi garantujeme kvalitu montáže a prípadné problémy sa odstránia promptne a neodkladne.

Servis

Na u nás zakúpené svietidlá poskytujeme záručný a pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov a príslušenstva. Zabezpečujeme dodanie všetkých svetelných zdrojov, ktoré sú použité v nami predávaných svietidlách. V prípade poruchy na svietidle poskytujeme záručný ako aj pozáručný servis. Pre našich klientov sa vždy snažíme urobiť maximum a v prípade nedostupnosti náhradného dielu navrhneme alternatívne riešenie.

Kamenná predajňa | ESHOP

Disponujeme nadpriemerne veľkým showroomom svietidiel kde je možnosť si prezrieť na vlastné oči množstvo nami ponúkaných svietidiel. Najpredávanejšie typy svietidiel sú často skladom a teda máte možnosť si ich ihneď zákupiť. Pre potreby ONLINE klientov sme zriadili ESHOP, na ktorom si môžete vybrať svietidlo sami a následne si ho vyzdvihnúť osobne na predajni.