Objednávky: +421 917 707 037 | Tech. info: +421 918 736 570 | Ivanská cesta 15, Bratislava | Po - Pia: 10:00 - 19:00, So: 10:00 - 18:00 casca@casca.sk

Návrh osvetlenia na mieru

 

Vieme, že výber správneho systému osvetlenia nie je často tou najľahšou záležitosťou. Aj preto sa snažíme ju našim klientom výrazne uľahčiť. Poskytujeme široké poradenstvo súvisiace s výberom svietidiel, ako aj vhodných zdrojov svetla či systémov riadenia osvetlenia.

Tím spoločnosti Casca zahŕňa skutočných odborníkov na interiérové a exteriérové osvetlenie. Ak preto máte pochybnosti pri ich výbere, neváhajte navštíviť náš showroom o osloviť ich. S radosťou Vám poradia a spoločne s Vami vyberú to najvhodnejšie riešenie svietidiel do daného priestoru, ako vnútorného, tak aj vonkajšieho. Dostupné možnosti sú naozaj obrovské, a preto Vám zároveň vysvetlia ich hlavné výhody, nevýhody a predvedú Vám jednotlivé ukážky. A to aj na zaujímavých inštaláciách, ktoré napríklad porovnávajú účinnosť najpoužívanejších svetelných zdrojov – klasických žiaroviek, žiariviek a LED technológie.

V súčasnosti sú na trhu dostupné aj viaceré systémy regulácie osvetlenia. Práve v našom showroome sa za asistencie odborných poradcov dozviete o týchto systémoch viac. Dokonca si ich môžete aj sami vyskúšať. Vďaka riadeniu osvetlenia dokážete ovplyvňovať činnosť celého systému svietidiel, regulovať ich intenzitu, a tak miestnosť stmaviť či naopak presvetliť. Rovnako Vám poradíme aj v prípade záujmu o doplnkové svietidlá či zaujímavé formy podsvietenia pomocou LED pásov. Niekoľko efektných riešení LED podsvietenia si môžete prezrieť aj na vlastné oči priamo v showroome.

Samozrejmosťou je pomoc s výberom dizajnovo vhodných svietidiel či tienidiel do Vášho interiéru. Snažíme sa maximálne vypočuť Vaše predstavy a charakteristiky daného priestoru a na základe nich Vás nasmerovať na tie najideálnejšie prevedenia pre Vás. Navštívte aj Vy predajňu Casca a spoločne s naším odborných poradenstvom si určite vyberiete riešenie osvetlenia, s ktorým budete spokojný.