Servis a oprava svietidiel v BratislaveV rámci služieb ponúkame našim zákazníkom aj záručný a pozáručný servis na všetky svietidlá a systémy osvetlenia zakúpené v našej predajni či v internetovom obchode. Všetky vyskytnuté problémy sa snažíme riešiť rýchlo, efektívne, kvalitne a k Vašej maximálnej spokojnosti.

I keď predávame len tie najkvalitnejšie svietidlá, zriedkavým poruchám sa jednoducho nevyhneme. Najmä zdroje svetla nedisponujú nekonečnou životnosťou, a práve oni spôsobujú najčastejšie poruchy osvetlenia. Pri jednoduchších svietidlách si zdroj svetla dokážete vymeniť aj sami, no zložitejšie riešenia si vyžadujú ruku odborníka. Ak sa problémy s osvetlením vyskytnú aj u Vás, nemusíte zháňať opravárov či elektrikárov a čakať dlhé dni na najbližší voľný termín, kedy by ich mohli prísť odstrániť. Stačí zavolať nám a v prípade akejkoľvek poruchy na u nás zakúpených svietidlách dokážeme odborníkov promptne vyslať aj na Vami určené miesto.

Ponúkame Vám kompletný záručný, ale aj pozáručný servis svietidiel s cieľom urobiť pre ich rýchlu opravu vždy maximum. Ak sa vyskytne akákoľvek porucha, postačí nám len zavolať, popísať jej charakter a o všetko ostatné sa postaráme. Zabezpečíme nielen profesionálnu prácu realizovanú vyškolenými pracovníkmi, ale aj potrebné materiálne a technické vybavenie. Dokážeme dodať všetky svetelné zdroje používané v u nás predávaných svietidlách či potrebné náhradné diely. V prípade ich aktuálnej nedostupnosti Vám navrhneme alternatívne riešenie, ktoré poskytne rovnakú kvalitu a rýchle odstránenie vzniknutého problému.

Ak sa na Vašich svietidlách zakúpených v predajni či v internetovom obchode Casca vyskytla porucha, pričom nezáleží, či je dané svietidlo v záruke alebo nie, neváhajte nás kontaktovať. Náš servis je pripravený daný problém odstrániť.